TULOKSET!
A G I L I T Y
PVM: 22.03.2014 VIP: 22.03.2014 KLO 12:00
Järjestäjä: Carribean / Dile
Alaisuus: VAL
Tuomari: Dile
Luokat: I-luokat (MINI I, MIDI I, MAXI I)
RAJOITUKSET:
luokkiin max. 30 osallistujaa
max. 3 koiraa / ohjaaja / luokka
max. 3 koiraa/ohjaaja
OSALLISTUMINEN:
sähköpostiin [email protected]
otsikolla AGILITY 01
LUOKKA
OMISTAJA, <a href="KOIRAN SIVUN OSOITE">KOIRAN NIMI</a><br>
TULOKSET:
Tulokset arvottu puolueettomalla arvontakoneella.
Tulokset julkaistu 23.3.2014 KLO 00:59 (MAXIn jo aikaisemmin)
A G I L I T Y
PVM: 22.03.2014 VIP: 22.03.2014 KLO 12:00
Järjestäjä: Carribean / Dile
Alaisuus: VAL
Tuomari: Dile
Luokat: I-luokat (MINI I, MIDI I, MAXI I)
RAJOITUKSET:
luokkiin max. 30 osallistujaa
max. 3 koiraa / ohjaaja / luokka
max. 3 koiraa/ohjaaja
OSALLISTUMINEN:
sähköpostiin [email protected]
otsikolla AGILITY 01
LUOKKA
OMISTAJA, <a href="KOIRAN SIVUN OSOITE">KOIRAN NIMI</a><br>
TULOKSET:
Tulokset arvottu puolueettomalla arvontakoneella.
Tulokset julkaistu 23.3.2014 KLO 00:59 (MAXIn jo aikaisemmin)
MINI I 09/30 TULOKSET!
1. Sigitius, Jääkyyneleen Heiwiller vKUMA
2. Minea, Little Sheltie's Ei Saa Kesyttää vKUMA 3. Nyyti, Kinuskikuonon Nappisilmä 4. Deneo Räyhän Hiipijä 5. Lania, Tapkahalla Apres Apollo 6. Lania, Bazooma On Grand Excess 7. Minea, HH's Lumituuli 8. Veera, Jääkyyneleen Kalman Kuningatar 9. Lania, Sassy Blacko's Nahgo |
MIDI I 10/30 TULOKSET!
1. Rommi, Royall Packman vKUMA
2. Veera, Lasipisaran Ei Kai Best in Show vKUMA 3. jabber, Long Game of Furenza 4. Deneo Lychee Jocelyn Jellycloud 5. Marcia, Lasipisaran Tyrniluodon Aarre 6. Nyyti, Kinuskikuonon Vaeltava Katse 7. Nyyti, Kinuskikuonon Karvakerä 8. Veera, Liedle Slither 9. Veera, Bistagne Seta 10. Saino, Lasipisaran Takaisin Pariisiin |
MAXI I 30/30 TULOKSET!
1. Lania, Awichayil Sharpo Of Musiquero vKUMA
2. Nyyti, Kinuskikuonon Tuulispää vKUMA 3. Deneo Incide Looking for Satellites vKUMA 4. Veera, Kolpix Ouette Marine vKUMA 5. Marcia, If I Leave of Vicinity vKUMA 6. Deneo Don’t Blame the Sweet and Tender Hooligan 7. Marcia, Joomagnan Jersey Shore 8. elena, Teräshampaan Ryytisalvia 9. Lania, Dreary Uniquely Of Naika 10. Minea, Front-line Fighter 11. Nyyti, Kinuskikuonon Hienohelma 12. Veera, Ternen Labbe 13. elena, Quarter to Three of Vicinity 14. Aveline, Joomagnan It's a Rocket Launcher 15. Lania, Coldest Wilderstar Of Naika 16. Nita, Avénless Ever Dream 17. Deneo Paint It Red and White 18. Marcia, No More Whiskey 19. Nita, Flitwick Furcellaria lumbricalis 20. Minea, Hägar The Horrible 21. Sigitius, Ternen Saverne 22. Veera, Ternen Meffa 23. Aveline, Carabee Golden Days Are So Far Away 24. Sigitius, Flitwick Sendarr's Aura 25. Sigitius, Diwan Diyari of Shaghas 26. Nyyti, Taradella 27. Minea, Legend Of The Red Baron 28. Nita, Namupuun Muistithan Minut 29. Aveline, Lilithia Meredith 30. elena, Lijsbeth |